Misyonumuz

Takımımıza katılın: ÖNE GEÇİN!


Eşsiz ve münhasır özelliklere sahip gelişmiş çözümler. Fakat bir o kadar da basit, erişilebilir ve insanlara yakın. Montörler ve kullanıcılar da dahil herkesin hayatını geliştiren yeni nesil teknolojiler.

Bugün biz: ileriye bakan ama şu anki ihtiyaçlara odaklanan bir şirketiz.

İş ortaklarını tam destekleyebilen ve bir tam erişim uzmanı yaklaşımı sayesinde onların dinamik bir hızla ilerlemesini ve her zaman önce olmasını sağlayan, profesyonel ve anlayışlı bir şirket. Teknik unsurların tutku gücüyle desteklendiği ve mühendislik uzmanlığının canlı bir yaratıcılığın parlaklığı ile tamamlandığı bir şirket. Çünkü biz sizi dinlemeyi, anlamayı, ihtiyaçlarınızı gidermeyi ve size yeni imkanlar sunmayı seviyoruz; performansı artırmak için tasarlanmış gittikçe daha sofistike hale getirilen araçlarla size her zaman en iyisini sunuyoruz. Hızlı ve akıllı, daima ivmelendirici bir teknoloji: yenilik hızında ve temposunda ilerlemek ve sizinle birlikte her zaman bir adım önde olmak için.

Kurulum teknisyenlerine önemli profesyonel araçlar ve müşterilerine daha kapsamlı kontrol imkanı sunan tam bir erişim uzmanı yaklaşımı.

Zamana içerisinde insana yakınlaşma: İleri teknolojimiz bir çarpan bir insan kalbine sahiptir.  Sadece bu şekilde en ileri performanslar, yeri doldurulamaz bir zenginlik, yani kişisel yetkilendirme ve motivasyon sunarak basitlikle yan yana kalabilir. Farklı protokoller gerektirmeden tüm ürünleri içine alan ileri teknoloji bağlanabilirlik sistemimiz olan U-Link sayesinde, yeni bir güç sunuyoruz:

Bu, profesyonelliği devamlı yüksek seviyelerde tutarken, her zaman ilk referans noktamız olan kurulum teknisyeninin işini de kolaylaştırır; son kullanıcı, kendini daha bağımsız ve otonom yapan otomasyonlarını tam kontrol altında tutarak kendi hayatında lider bir oyuncu haline gelir.

Otomatikleştirilmesi gereken bir erişim olduğunda, Bft'nin her ihtiyaca uygun güvenli ve yenilikçi bir çözümü vardır; büyük bir katma değer getiren Tam Erişim Uzmanı yaklaşımı ile hızlı ve anında yönetim sağlayan akıllı ürünler.